Ekskursija į valstybinį dainų ir šokių ansamblį „Lietuva“

Vilniaus r. Buivydiškių pradinės mokyklos mokiniai vyko į ansamblio „Lietuva“ organizuojamą edukacinę programą „Metų šventės“. Programos metu vaikai susipažino su lietuviškų metų švenčių tradicijomis. Taip pat išgirdo apie švenčių papročius, mokėsi įvairių tradicinių šokių ir žaidimų. Kartu su piemenukais keliaudami iš salės į salę, kiekvienoje jų išvydo tradicinį šventės personažą – Velykę, Kerdžių, kurie pamokė groti molinukais. Šokėjai pamokė šokių, choro artistai – tradicinių dainų.

Priešmokyklinukų kelionė į PINIGŲ MUZIEJŲ

Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai kartu su mokytoja Emilija keliavo į Pinigų muziejų, kuriame sužinojo, kas yra pinigai, iš kur jie atsirado ir kokie pinigai buvo senovėje. Mokiniai ne tik klausėsi įdomių ir mažai girdėtų istorijų apie pinigus, bet ir patys dalyvavo procese – nusikalė savo pinigėlius, tikrino aukso, sidabro ir bronzos svorius, taip pat pasisvėrė patys ir sužinojo, kiek jie būtų verti, jei būtų pagaminti iš tikro aukso.

EKSKURSIJA Į UKMERGĘ
Buivydiškių pradinės mokyklos mokiniai vyko į pieno apdirbimo įmonę, kurioje stebėjo varškės sūrelių gamybos procesą, taip pat galėjo mėgautis šviežiais įvairių rūšių sūreliais. Ukmergėje keliavo interaktyviu muzikiniu maršrutu, skirtu Lietuvos šimtmečiui. Taip pat mokiniai stebėjo Ukmergės simbolį – Vilkmergės skulptūrą, kopė į Ukmergės piliakalnį, apsilankė Taujėnų dvare, kuris kitados priklausė žymiausiai Lietuvos giminei – Radviloms. Po ekskursijos vaikai smagiai leido laiką nuostabiame šalia esančiame parke, kuriame įkurtas ir mini zoologijos sodas.

Pidgeon3-300x200