Kiekvienam žmogui gyvenime iškyla įvairių sunkumų, su kuriais vienam būna sunku susidoroti. Tuomet pravartu ieškoti pagalbos. Tačiau Lietuvoje dar vis vyrauja klaidinga nuostata, kad kreiptis pagalbos pas psichologą yra silpnumo ženklas ir dažnai kreiptis pagalbos trukdo lydintis gėdos jausmas. Nesiryžtant kreiptis pas psichologą, bet kenčiant emocinį skausmą ir pasimetimą gyvenimo situacijoje galėtų pagelbėti emocinė parama telefonu ar internetu.

 

Nuoširdus ir atviras pokalbis – tai galimybė pasidalinti slegiančiais jausmais bei mintimis. Kartais taip nutinka, kad nėra su kuo pasikalbėti. Galbūt artimam žmogui sunku atvirai pasakoti kaip jautiesi. Paskambinus emocinės paramos telefonu atsilieps savanoris arba profesionalas, pasiruošęs Jus išklausyti.

 

Kartais apie savo jausmus yra lengviau parašyti, nei papasakoti. Užrašius savo mintis, jos dažnai pasidaro aiškesnės. Rašymas, kaip ir pokalbis, padeda išlieti susikapusius jausmus. Jūs galite rašyti apie įvairiausius Jums iškylančius sunkumus internetinėje svetainėje arba elektroniniu paštu.

Pagalba telefonu ir internetu yra anonimiška ir konfidenciali.